
| egen identifikasjon: | L-794-KX |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Polo 1.2-12V Comfortline |
| brensel: | bensin |
| makt: | 51 kW |
| motorstørrelse: | 1198 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2010 / 3 |
| MOT godkjent til og med: | 08-05-2026 |
| kilometerstand: | 210.140 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVWZZZ6RZAY11**** |
| farge: | rood |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 967 kg |
| skader: | bumper motorkap voorschade parkeerschade-voor alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken Zeer nette auto met lichte voorschade |