
| egen identifikasjon: | V334 |
| Merke: | BMW |
| Mote modell: | 5-serie 5 serie (E60), Sedan, 2003 / 2010 523i 24V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 130 kW |
| motorstørrelse: | 2497 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2005 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 01-01-1990 |
| kilometerstand: | 146.698 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WBANE31010B9***** |
| motorkode: | N52B25A |
| girkassekode: | GA6HP19ZUO |
| farge: | Zilvergrijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | sedan |
| antall dører: | 4 |
Dr de Blecourtstraat 98
6541 DL Nijmegen
Nederland