
| egen identifikasjon: | V131464 |
| Merke: | Suzuki |
| Mote modell: | Swift Swift (ZA/ZC/ZD1/2/3/9), Hatchback, 2005 / 2011 1.3 VVT 16V |
| brensel: | bensin |
| makt: | 68 kW |
| motorstørrelse: | 1328 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2009 / 9 |
| MOT godkjent til og med: | 01-03-2024 |
| kilometerstand: | 125.519 KM |
| Mva. / margin: | Mva. |
| chassisnummer: | TSMMZA11S006***** |
| motorkode: | M13A |
| farge: | rood |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 2 |
Zuidhollandsedijk 135
5171 TL Kaatsheuvel
Nederland