
| egen identifiering: | V165148 |
| varumärke: | BMW |
| modell: | 1-serie 1 serie (F20), Hatchback 5-drs, 2011 / 2019 116i 1.6 16V |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 100 kW |
| motorstorlek: | 1598 CC |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2012 / 2 |
| MOT godkänd till och med: | 04-10-2024 |
| vägmätaravläsning: | 186.948 KM |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| chassinummer: | WBA1A11050J1***** |
| motorkod: | N13B16A |
| växellåda kod: | GA8HP45Z |
| Färg: | rood |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 4 |
Gildenweg 33
1695 GD Blokker
Nederland
1 serie (F20), Hatchback 5-drs, 2011 / 2019 116d 1.6 16V Efficient Dynamics