
| Merke: | Mercedes |
| Mote modell: | C-klasse C180 115kW Automaat Sport Edition |
| brensel: | bensin |
| makt: | 115 kW |
| motorstørrelse: | 1595 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2018 / 6 |
| kilometerstand: | 146.918 KM |
| : | € 9.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.400 kg |
| skader: | koplamp-rechts motorkap voorruit rechterschade voorscherm wielophanging-rechts auto-is-verrijdbaar |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
