
| Merke: | Nissan |
| Mote modell: | Qashqai 1.2 85kW Automaat Pano N-Connecta |
| brensel: | bensin |
| makt: | 85 kW |
| motorstørrelse: | 1197 CC |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2016 / 11 |
| MOT godkjent til og med: | 16-11-2026 |
| kilometerstand: | 156.136 KM |
| : | € 9.700 |
| : | € 8.700 |
| : | € 8.700 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| vekt: | 1.260 kg |
| skader: | Ongevalvrij Unfallfrei Accidentfree. |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen INruil! |
1.5 E-Power Hybrid Aut.Tekna Headup Climatronic Navi HalfLeer Camera Panorama-D....
Qashqai (J11) SUV 1.2 DIG-T 16V (HRA2DDT) [85kW] (11-2013/08-2018)
