
| Merke: | Peugeot |
| Mote modell: | 207 1.6-16V T Sport |
| brensel: | bensin |
| makt: | 110 kW |
| motorstørrelse: | 1598 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| 1. opptak: | 2007 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 15-08-2026 |
| kilometerstand: | 82.239 KM |
| : | € 1.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | cabriolet |
| antall dører: | 2 |
| vekt: | 1.393 kg |
| skader: | achterscherm deur-voor alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen rijdbare schade. bekijk de fotoserie voor een beeld van de schade |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Langenboomseweg 96
5411 AW Zeeland
Nederland
