
| egen identifikasjon: | 02042026 |
| Merke: | Renault |
| Mote modell: | Modus Renault Modus 1.4-16V Tech Road |
| brensel: | bensin |
| makt: | 72 kW |
| motorstørrelse: | 1390 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2006 / 4 |
| MOT godkjent til og med: | 13-05-2026 |
| kilometerstand: | 130.129 KM |
| : | € 600 |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | **** |
| farge: | zwart |
| kropp: | mpv |
| antall dører: | 4 |
| antall kollisjonsputer: | 4 |
| vekt: | 1.135 kg |
| CO2-utslipp: | 160 g/km |
| skader: | bumper koplamp-links främre vänstra stänkskärm gebruikssporen alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Modus/Grand Modus (JP) MPV 1.2 16V TCE 100 (D4F-784(D4F-H7)) [74kW] (= 05-2007/12-2012)
