
| Merke: | Tesla |
| Mote modell: | Model S 85D 515kW AWD PERFORMANCE Pano |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 515 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2015 / 7 |
| MOT godkjent til og med: | 25-09-2026 |
| kilometerstand: | 236.787 KM |
| : | € 8.900 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 2.162 kg |
| skader: | bumper koplamp-links motorkap voorruit voorschade passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk auto-is-verrijdbaar Luchtvering storing |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
