
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Golf 36kWh 100kW Egolf Leder Camera |
| brensel: | elektrisk |
| makt: | 100 kW |
| girkassetype: | automaat |
| 1. opptak: | 2017 / 10 |
| kilometerstand: | 110.032 KM |
| : | € 8.950 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | grijs |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | stationwagen |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.515 kg |
| skader: | achterraam venstre side skadet voorraam diefstalschade auto-is-verrijdbaar Navigatiemodule in dashboard kastje |
| særegenheter: | compleet-kenteken Geen INruil! |
