
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Polo 1.4-16V Trendline (Hatchback 5-dr.) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 63 kW |
| motorstørrelse: | 1400 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| Antall gir: | 5 |
| opprinnelse: | nl |
| 1. opptak: | 2010 / 1 |
| MOT godkjent til og med: | 16-02-2027 |
| kilometerstand: | 210.324 KM |
| : | € 1.650 |
| Mva. / margin: | margin |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 970 kg |
| CO2-utslipp: | 139 g/km |
| skader: | voorschade venstre side skadet wielophanging-links alle-airbags-oké auto-is-verrijdbaar coolers-oké motor-loopt |
| særegenheter: | compleet-kenteken |
Sassenheimseweg 64
5258 HL Berlicum
Nederland
1.0 TSI 95pk aut + f1 Life 5drs - 69dkm nap - carplay - front + line assist - airco - cruise contr - virtual cockpit
