| egen identifikasjon: | V1202616401 |
| Merke: | Volvo |
| Mote modell: | V-70 V70 (BW) Combi 2.0 D4 16V (D4204T5(Euro 6)) [133kW] (10-2013/04-2016)= |
| brensel: | diesel |
| makt: | 133 kW |
| motorstørrelse: | 1969 CC |
| 1. opptak: | 2014 / 11 |
| kilometerstand: | 418.979 KM |
| : | € 2.950 |
| : | € 2.200  |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | YV1BW7381F132**** |
| motorkode: | D4204T5(Euro 6) |
| farge: | bruin |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.558 kg |
| skader: | de auto heeft gebruikerssporen start niet motor defect
|
alternativer
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling