
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Caddy 2.0TDI 75kW Airco Comfort |
| brensel: | diesel |
| makt: | 75 kW |
| motorstørrelse: | 1968 CC |
| girkassetype: | handgeschakeld |
| 1. opptak: | 2024 / 8 |
| MOT godkjent til og med: | 30-08-2027 |
| kilometerstand: | 44.011 KM |
| : | € 13.650 eksklusiv mva |
| Mva. / margin: | Mva. |
| farge: | zwart |
| type maling: | metallisk |
| kropp: | bestelauto |
| antall dører: | 5 |
| vekt: | 1.404 kg |
| skader: | achterscherm deur-voor främre vänstra stänkskärm venstre side skadet voorraam alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| særegenheter: | Wok Melding Geen Inruil! |
2.0-TDI Euro6 75pk Airco Start stop systeem Elektrische ramen Elektrische-spiegels met verwarming Centrale vergrendeling met afstandsbediening Stoffen bekleding Tussenwand met glas Achteruitrijspiegel Laadvloer orgineel vw hout Antislip rubberen mat in l
