| egen identifikasjon: | V1202614222 |
| Merke: | Volkswagen |
| Mote modell: | Golf Golf VI (5K1) Hatchback 1.4 16V (CGGA) [59kW] (10-2008/11-2012) |
| brensel: | bensin |
| makt: | 59 kW |
| motorstørrelse: | 1390 CC |
| 1. opptak: | 2009 / 9 |
| kilometerstand: | 273.447 KM |
| Mva. / margin: | margin |
| chassisnummer: | WVWZZZ1KZAP01**** |
| motorkode: | CGGA |
| girkassekode: | LEG |
| farge: | ly3d tornadorot |
| antall dører: | 3 |
| vekt: | 1.117 kg |
alternativer
16 inch
5 gaats
abs remsysteem
airco
centrale portiervergrendeling
cru=
ise control
elek ramen v
esp
lichtmetalen velgen