Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo

Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo  2022/7

Volkswagen Taigo

an de fabricație: 20222022
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 71.70871.708
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V 2022/10

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V

an de fabricație: 20222022
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 42.72542.725
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo 1.0 TSi 2023/5

Volkswagen Taigo

1.0 TSi

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V 2022/5

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V

an de fabricație: 20222022
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 45.87045.870
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 95 12V 2023/9

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 95 12V

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 49.57649.576
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 95 12V 2024/12

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 95 12V

an de fabricație: 20242024
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 25.50025.500
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.5 TSI 16V 2025

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.5 TSI 16V

an de fabricație: 20252025
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 283283
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V 2023/1

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 25.19925.199
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V 2022/5

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V

an de fabricație: 20222022
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 109.000109.000
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V 2023/1

Volkswagen Taigo

Taigo, SUV, 2021 1.0 TSI 110 12V

an de fabricație: 20232023
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 20.46520.465
Dezmembrări autoturisme Volkswagen Taigo SUV 2022 1.0 TSI 110 12V SUV  Benzine 999cc 81kW (110pk) FWD 2022/2

Volkswagen Taigo

SUV 2022 1.0 TSI 110 12V SUV Benzine 999cc 81kW (110pk) FWD

an de fabricație: 20222022
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 20.25820.258

Volkswagen Dezmembrări autoturisme

Veți găsi întotdeauna sute de mașini diferite Volkswagen avariate pe platforma Schadeautos.nl. O mașină deteriorată Volkswagen vă permite să cumpărați un Volkswagen la un preț redus. După un proiect de recondiționare sau înlocuirea pieselor, puteți revizui mașina pentru a putea reveni pe drum.

  • Stoc mare de Volkswagen mașini deteriorate
  • Prețuri atractive
  • Ofertă zilnică nouă
  • Dealerii auto deteriorați recunoscuți prin VbV

Schadeautodealers

Dealerii noștri de daune sunt afiliați Asociației Comercianților de Vehicule Daune (VSV) și fundația VbV (Vehicle Crime Insurance Agency) își cumpără vehiculele deteriorate direct de la asigurători. Cumpărați întotdeauna o mașină deteriorată Volkswagen în mod responsabil și sigur. Cu diversele Volkswagen mașini deteriorate, veți găsi întotdeauna o serie de imagini clare pe pagină. Acest lucru vă permite să evaluați rapid și în mod adecvat statutul Volkswagen în cauză. Pentru o inspecție mai atentă sau pentru a cumpăra specimenul dorit, vă rugăm să contactați distribuitorul auto deteriorat folosind datele de contact de pe pagină.

Volkswagen dezmembrarea mașinilor și piese Volkswagen folosite

O mașină deteriorată trebuie, desigur, reparată înainte de a fi permisă din nou pe drumul public. Din acest motiv, pe Schadeautos.nl veți găsi, de asemenea, o gamă largă de Volkswagen dezmembrări de mașini și Volkswagen piese. Vă oferim soluția totală pentru a vă pregăti mașina deteriorată Volkswagen pentru utilizare.

Volkswagen piese de la dealerii noștri afiliați

Prin Schadeautos.nl puteți cumpăra mașini deteriorate, mașini dezmembrate, mașini second-hand și piese auto într-un mod rapid, simplu și sigur. Deoarece facem afaceri doar cu companii de încredere, sunteți întotdeauna asigurați de o bună calitate și de un serviciu bun.

Volkswagen mașini deteriorate și demontarea mașinilor

În plus față de piesele Volkswagen, veți găsi diverse Volkswagen dezmembrând mașini prin intermediul platformei Schadeautos.nl și Volkswagen mașini avariate. În acest fel oferim soluția totală pentru cei care caută produse accesibile și de calitate de la Volkswagen. Toți furnizorii pe care îi găsiți prin Schadeautos.nl sunt afiliați Asociației Comerțului de Asigurări a Vehiculelor (VSV) și fundației VbV (Vehicle Crime Insurance Agency). Vehiculele provin direct de la asigurători. Așadar, sunteți întotdeauna sigur de o achiziție responsabilă și sigură.

Contact

Aveți întrebări despre o mașină deteriorată Volkswagen? Vă rugăm să contactați vânzătorul. De asemenea, veți găsi datele de contact ale dealerului pe pagina mașinii care vă interesează. Sunteți vânzător sau aveți întrebări despre platforma noastră? Apoi aruncați o privire la pagina cu întrebări frecvente sau puneți-vă întrebarea prin contact@schadeautos.nl. Ne place să vă ajutăm!

Vreau să ofer sortiment

ultima vizualizare

Dezmembrări autoturisme Jaguar S-type 2.7D V6 2004/3
preț export
€ 1.500

Jaguar S‑type

2.7D V6

€ 1.500
an de fabricație: 20042004
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 232.820232.820
Dezmembrări autoturisme Jeep Renegade  2023/1

Jeep Renegade

€ 22.900
an de fabricație: 20232023
combustibil: hibrid benzinăhibrid benzină
kilometraj: 4.4654.465
Dezmembrări autoturisme Nissan Micra  2003/2
preț export
€ 800

Nissan Micra

€ 800
an de fabricație: 20032003
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 147.171147.171
Dezmembrări autoturisme Hyundai I-30 N fastback 2021/1

Hyundai I‑30

N fastback

€ 18.500
an de fabricație: 20212021
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 26.80326.803
Dezmembrări autoturisme Ford Transit Courier Van Limited 2024/8

Ford Transit Courier Van

Limited

an de fabricație: 20242024
combustibil: benzinăbenzină
Dezmembrări autoturisme Skoda Enyaq  2021/4
preț export
€ 7.400

Skoda Enyaq

an de fabricație: 20212021
combustibil: parte electricăparte electrică
kilometraj: 80.00080.000
Dezmembrări autoturisme Mercedes Vito 111 cdi Comfort 2019/5
preț export
€ 5.400

Mercedes Vito

111 cdi Comfort

€ 5.400
an de fabricație: 20192019
combustibil: diezeldiezel
kilometraj: 136.484136.484
Dezmembrări autoturisme Kia Sportage  2019/6

Kia Sportage

an de fabricație: 20192019
combustibil: diezeldiezel
Dezmembrări autoturisme Honda Civic COMFORT 2006/7
preț export
€ 2.200

Honda Civic

COMFORT

€ 2.200
an de fabricație: 20062006
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 86.40486.404
Dezmembrări autoturisme Ford Fiesta TREND 2013/10
preț export
€ 1.500

Ford Fiesta

TREND

€ 1.500
an de fabricație: 20132013
combustibil: benzinăbenzină
kilometraj: 145.517145.517