
| varumärke: | Kia |
| modell: | Niro 64.8kWh 150kW DynamicLine |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 150 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2024 / 11 |
| MOT godkänd till och med: | 29-11-2028 |
| vägmätaravläsning: | 21.063 KM |
| : | € 15.800 inklusive moms |
| : | € 15.800 |
| : | € 13.150 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | wit |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.657 kg |
| skadestånd: | bumper koplamp-rechts motorkap voorruit voorschade knieairbag-links-stuk passagierairbag-stuk stuurairbag-stuk Gordels |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
