
| varumärke: | Land Rover |
| modell: | Discovery Sport 2.0eD4 110kW E-Capability SE |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 110 kW |
| motorstorlek: | 1999 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2017 / 4 |
| vägmätaravläsning: | 142.125 KM |
| : | € 8.250 inklusive moms |
| : | € 6.450 |
| : | € 5.450 |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | suv-terreinwagen |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.702 kg |
| skadestånd: | motorschade Motor Zit Vast |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen InruiL! |
2.2 SD4 4WD HSE 7-Pers. Pano Leder Navi Clima Cruise SHZ AHK
2.0 TD4 CAMERA/LINEASSIST/LED/LEDER/VOL! RIJDBAAR!
P300e 1.5 HSE 4X4 PLUG IN HYBRID -PANO-CAMERA-NAVI-LEDER
