
| varumärke: | Tesla |
| modell: | Model S 85D 85kWh 311kW Pano Base |
| bränsle: | elektrisk |
| kraft: | 311 kW |
| växellåda typ: | automaat |
| 1: a antagning: | 2016 / 3 |
| MOT godkänd till och med: | 24-04-2027 |
| vägmätaravläsning: | 232.763 KM |
| : | € 10.750 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | grijs |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 2.084 kg |
| skadestånd: | bumper motorkap voorschade auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | compleet-kenteken Geen Inruil! |
