| egen identifiering: | 31943 |
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Polo 1.2-12V Optive Airco |
| bränsle: | bensin |
| kraft: | 47 kW |
| motorstorlek: | 1198 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| Antal växlar: | 5 |
| ursprung: | nl |
| 1: a antagning: | 2006 / 3 |
| vägmätaravläsning: | 285.363 KM |
| : | € 1.150 |
| MOMS. / marginal: | marginal |
| Färg: | blauw |
| kropp: | hatchback |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 991 kg |
| skadestånd: | alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee chassis-oké coolers-oké motor-loopt staat-recht-op-de-wielen inruil auto rondom lichte gebruikerssporen
|
| särdrag: | compleet-kenteken
|
alternativ
achterbank in delen neerklapbaar
afst. bed. voor centr. deurvergr.
airco
alarm klasse 1(startblokkering)
Anti Blokkeer Systeem
bestuurdersairbag
bumpers in carrosseriekleur
centrale vergrendeling
elektrische ramen voor
elektronische remkrachtverdeling
getint warmtewerend glas
hoofdsteunen achter
passagiersairbag
stuurbekrachtiging
voorstoelen in hoogte verstelbaar
zij airbag(s) voor