
| varumärke: | Volkswagen |
| modell: | Caddy 2.0TDI 75kW Airco Comfort |
| bränsle: | diesel |
| kraft: | 75 kW |
| motorstorlek: | 1968 CC |
| växellåda typ: | handgeschakeld |
| 1: a antagning: | 2024 / 8 |
| MOT godkänd till och med: | 30-08-2027 |
| vägmätaravläsning: | 44.011 KM |
| : | € 13.650 exklusive moms |
| MOMS. / marginal: | MOMS. |
| Färg: | zwart |
| färg typ: | metallisk |
| kropp: | bestelauto |
| antal dörrar: | 5 |
| vikt: | 1.404 kg |
| skadestånd: | Främre stänkskydd vänster achterscherm deur-voor voorraam vänster sida skadad alle-airbags-oké auto-kan-rijdend-mee |
| särdrag: | Wok Melding Geen Inruil! |
2.0-TDI Euro6 75pk Airco Start stop systeem Elektrische ramen Elektrische-spiegels met verwarming Centrale vergrendeling met afstandsbediening Stoffen bekleding Tussenwand met glas Achteruitrijspiegel Laadvloer orgineel vw hout Antislip rubberen mat in l
